Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Oh Eun Young’s Report Marriage HellRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5