Movies
Ratings
682
Total RecallRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Operation Varsity Blues: The College Admissions ScandalRated ★ 3.0
The Teachers' LoungeRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 1.0
Better DaysRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
One Fine MorningRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
Sick of MyselfRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5