Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.5