Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5