Series
Ratings
12
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5