Titles you rated
Crime TriviaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- 도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 2.5
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
CastleRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5