Movies
Ratings
285
The Lion KingRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0