Movies
Ratings
245
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0