Series
Ratings
82
Stranger ThingsRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Grand ArmyRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
OshinRated ★ 4.5