Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0- Ghost MessengerRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 4.5
ChampRated ★ 4.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
The Long Way HomeRated ★ 4.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
No BreathingRated ★ 4.0