Series
Ratings
109
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.5