Movies
Ratings
132
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 0.5
Back to the Future Part IIRated ★ 0.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5