Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
High CookieRated ★ 2.5