Movies
Ratings
116
LucyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0