Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5