Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5