Series
Ratings
80
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
MovingRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0