Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5