Movies
Ratings
14
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0