Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5