Series
Ratings
26
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0