Movies
Ratings
130
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5