Movies
Ratings
17
ShameRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0