Series
Ratings
17- Three KingdomsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
Digimon: Data SquadRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0