Movies
Ratings
52
RatatouilleRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5