Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
BargainRated ★ 1.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 2.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0