Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0