Movies
Ratings
201
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 1.0
Astro BoyRated ★ 1.0
TurboRated ★ 1.5
Tinker BellRated ★ 3.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 0.5- Almost CheRated ★ 1.5
Dangerously ExcitedRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 2.5
Two MoonsRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 2.5
Another FamilyRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5