Movies
Ratings
209
GoosebumpsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.5
EpicRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0