Movies
Ratings
280
The NeighborsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
Mr. GoRated ★ 1.0
HopeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5