Movies
Ratings
614
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The UniformRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0