Series
Ratings
87
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The DecameronRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5