Titles you rated
GhostbustersRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0