Movies
Ratings
197
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.5