Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0