Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5