Movies
Ratings
815
You Only Live TwiceRated ★ 3.5
GoldfingerRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
The BoatRated ★ 5.0
Smokin' AcesRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
West Side StoryRated ★ 2.5