Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0