Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0