Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 1.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
Miss CongenialityRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 4.5