Titles you rated
Best ChefRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
Runway CopRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.0