Movies
Ratings
1040
Circle of AtonemenRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
Om Shanti OmRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 1.5
Happy EndRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0