Titles you rated
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5