Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Wait My YouthRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0