Titles you rated
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
- Invisible ManRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.5
- Sharp3Rated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 3.0