Series
Ratings
42
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5