Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0