Movies
Ratings
283
About TimeRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5