Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Seasons of BlossomRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Battle for Tenancy: PenthouseRated ★ 1.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 2.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.5