Titles you rated
UprisingRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
IntrudersRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 1.0
RansomedRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 1.5- The blacklistRated ★ 1.5
In Our PrimeRated ★ 2.0
Hard HitRated ★ 2.5